NHD-3.12-25664UCW2
DigiKey Part Number
NHD-3.12-25664UCW2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
NHD-3.12-25664UCW2
Description
GRAPHIC DISPLAY OLED WHITE 3.12"
Detailed Description
Graphic LCD Display Module White OLED - Passive Matrix Parallel, Serial 3.12" (79.25mm) 256 x 64
Category
Viewing Area
82.00mm W x 22.00mm H
Interface
Parallel, Serial
Graphics Color
White
Diagonal Screen Size
3.12" (79.25mm)