0102PDLF10/SB
DigiKey Part Number
5152-0102PDLF10/SB-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0102PDLF10/SB
Description
SOLDERING TIP ERSADUR, 1.0MM/0.
Detailed Description
Soldering Tip Pencil For
Category
Tip Type
Soldering
Tip Shape
Pencil
Series
Length
0.374" (9.50mm)
Packaging
Bag
Diameter
0.039" (1.00mm)