0102WDLF16/SB
DigiKey Part Number
5152-0102WDLF16/SB-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0102WDLF16/SB
Description
SOLDERING TIP ERSADUR, 1.6MM/0.0
Detailed Description
Soldering Tip Angle For
Category
Tip Type
Soldering
Tip Shape
Angle
Series
Width
0.063" (1.60mm)
Length
0.374" (9.50mm)