0102CDLF12/SB
DigiKey Part Number
5152-0102CDLF12/SB-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0102CDLF12/SB
Description
SOLDERING TIP ERSADUR, 1.2MM/0.0
Manufacturer Standard Lead Time
2 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Soldering Tip Chisel For
Category
Tip Type
Soldering
Manufacturer
Kurtz Ersa
Tip Shape
Chisel
Series
Height
0.024" (0.60mm)
Packaging
Bag
Width
0.047" (1.20mm)
Part Status
Active
Length
0.374" (9.50mm)