0102CDLF32/SB
DigiKey Part Number
5152-0102CDLF32/SB-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0102CDLF32/SB
Description
SOLDERING TIP ERSADUR, 3.2MM/0.1
Detailed Description
Soldering Tip Chisel For
Category
Tip Shape
Chisel
Manufacturer
Kurtz Ersa
Height
0.039" (1.00mm)
Series
Width
0.126" (3.20mm)
Length
0.374" (9.50mm)