0102CDLF50/SB
DigiKey Part Number
5152-0102CDLF50/SB-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0102CDLF50/SB
Description
SOLDERING TIP ERSADUR, 5.0MM/0.1
Detailed Description
Soldering Tip Chisel For
Category
Tip Shape
Chisel
Manufacturer
Kurtz Ersa
Height
0.031" (0.80mm)
Series
Width
0.197" (5.00mm)
Length
0.150" (3.80mm)