T3DSO2000HD Oscilloscope Overview
The Teledyne Test Tools T3DSO2000HD Oscilloscopes feature four channel bench models with analog bandwidth options of 100 MHz, 200 MHz and 350 MHz all with 12 bits of vertical resolution. The series offers both DSO and MSO configured models.