OSCLP156.25M-3.3I/S22-25 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | OSCLP156.25M-3.3I/S22-25 |
Description | XTAL OSC XO 156.25MHZ LVPECL SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 14 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 156.25 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
Category | Voltage - Supply 3.3V |
Mfr | Frequency Stability ±25ppm |
Series | Operating Temperature -40°C ~ 85°C |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Current - Supply (Max) 50mA |
Part Status Active | Mounting Type Surface Mount |
Base Resonator | Package / Case 6-SMD, No Lead |
Type | Supplier Device Package 6-SMD (2.5x2) |
Frequency | Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
Function Enable/Disable | Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm) |