CC0603GRNPO0BN330 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
In Stock: 5,244
Datasheet
Direct
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
Upgrade
Knowles Syfer
KEMET
KYOCERA AVX
Parametric Equivalent
Walsin Technology Corporation
33 pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)