SXO32C3A481-25.000M
DigiKey Part Number
5173-SXO32C3A481-25.000MTR-ND - Tape & Reel (TR)
5173-SXO32C3A481-25.000MCT-ND - Cut Tape (CT)
5173-SXO32C3A481-25.000MDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SXO32C3A481-25.000M
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Manufacturer Standard Lead Time
1 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
25 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Category
Output
CMOS
Mfr
Voltage - Supply
3.3V
Series
Frequency Stability
±50ppm
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
10mA
Package / Case
4-SMD, No Lead
Frequency
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)