CDPH4D19FNP-220MC | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | CDPH4D19FNP-220MC |
Description | FIXED IND 22UH 1.44A 135 MOHM |
Manufacturer Standard Lead Time | 32 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 22 µH Shielded Inductor 1.44 A 135mOhm Max Nonstandard |
Datasheet | Datasheet |
Category | Current - Saturation (Isat) 540mA |
Mfr | Shielding Shielded |
Series | DC Resistance (DCR) 135mOhm Max |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -40°C ~ 105°C |
Part Status Active | Inductance Frequency - Test 100 kHz |
Material - Core | Mounting Type Surface Mount |
Inductance | Package / Case Nonstandard |
Tolerance ±20% | Size / Dimension 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm) |
Current Rating (Amps) | Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm) |