25LC320AT-E/ST is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
Microchip Technology
In Stock: 410
Datasheet
Similar
Microchip Technology
In Stock: 0
Datasheet
Similar
In Stock: 85
In Stock: 0
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
onsemi
onsemi
STMicroelectronics
STMicroelectronics
EEPROM Memory IC 32Kbit SPI 10 MHz 8-TSSOP
25LC320AT-E/ST
DigiKey Part Number
25LC320AT-E/STTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
25LC320AT-E/ST
Description
IC EEPROM 32KBIT SPI 8TSSOP
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
25LC320AT-E/ST Models
Clock Frequency
10 MHz
Voltage - Supply
2.5V ~ 5.5V
DigiKey Programmable
Not Verified
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TA)