25LC320A-I/MS
DigiKey Part Number
25LC320A-I/MS-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
25LC320A-I/MS
Description
IC EEPROM 32KBIT SPI 10MHZ 8MSOP
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EEPROM Memory IC 32Kbit SPI 10 MHz 8-MSOP
EDA/CAD Models
25LC320A-I/MS Models
Clock Frequency
10 MHz
Packaging
Tube
Voltage - Supply
2.5V ~ 5.5V
DigiKey Programmable
Not Verified
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)