M40-9030099
DigiKey Part Number
952-3061-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M40-9030099
Description
M40-100 SKT/FREE 32AWG 320MM
Manufacturer Standard Lead Time
14 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Red 32 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 11.8" (300.0mm)
Category
Wire Gauge
32 AWG
Manufacturer
Harwin Inc.
Contact Finish
Tin
Packaging
Bulk
Color
Red
Number of Rows
1
Contact End
Socket to Cable (Round)
Number of Conductors
1
Length
11.8" (300.0mm)