G125-FW10450AAL9400
DigiKey Part Number
952-G125-FW10450AAL9400-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-FW10450AAL9400
Description
1.25MM F ON 26AWG 450MM
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
White 26 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 17.7" (450.0mm)
Category
Wire Gauge
26 AWG
Manufacturer
Harwin Inc.
Contact Finish
Gold
Series
Color
White
Packaging
Bulk
Contact Finish Thickness
8.0µin (0.20µm)
Part Status
Active
Number of Rows
1
Contact End
Socket to Cable (Round)
Number of Conductors
1
Length
17.7" (450.0mm)