G125-FC12605L0-0450L
G125-FC12605L0-0450L
Harwin’s Company Overview
G125-FC12605L0-0450L
DigiKey Part Number
952-2769-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-FC12605L0-0450L
Description
1.25MM F/L 26POS 26AWG 450MM
Detailed Description
26 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 1.48' (450.00mm)
Category
Pitch - Connector
0.049" (1.25mm)
Length
1.48' (450.00mm)