TSX-3225 25.0000MD30X-C0 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
25 MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead
TSX-3225 25.0000MD30X-C0
DigiKey Part Number
114-TSX-322525.0000MD30X-C0TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TSX-3225 25.0000MD30X-C0
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Manufacturer Standard Lead Time
24 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Load Capacitance
18pF
Mfr
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency
25 MHz
Frequency Stability
±30ppm
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Tolerance
±30ppm
Height - Seated (Max)
0.024" (0.60mm)