SAD25STGM0D is available for purchase but is not normally stocked.
In Stock: 96
Image for SAD25STGM0D is not available
SAD25STGM0D
DigiKey Part Number
4306-SAD25STGM0D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SAD25STGM0D
Description
SAD25STGM0D
Detailed Description
Adapter Connector D-Sub, 25 Pin Female To D-Sub, 25 Pin Male Free Hanging (In-Line)
Category
Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Voltage Rating
300 V
Convert To (Adapter End)
D-Sub, 25 Pin Female
Current Rating (Amps)
7.5 A
Convert From (Adapter End)
D-Sub, 25 Pin Male
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C