ATS-HP-D6L200S45W-009
DigiKey Part Number
ATS2149-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ATS-HP-D6L200S45W-009
Description
HEAT PIPE ROUND 6 OD 200MM
Length
7.874" (200.00mm)
Diameter
0.236" (6.00mm) OD
Operating Temperature
30°C ~ 120°C
Power - Cooling
20.0W @ 200mm