CC0603FRNPO8BN102 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
In Stock: 11,484
Datasheet
Direct
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Upgrade
KEMET
KEMET
TDK
TDK
Vishay Vitramon
Parametric Equivalent
Walsin Technology Corporation
Parametric Equivalent
1000 pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)