VJ1111D3R3CXRAJ | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | VJ1111D3R3CXRAJ |
Description | CAP CER 3.3PF 1.5KV C0G/NP0 1111 |
Manufacturer Standard Lead Time | 13 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 3.3 pF ±0.25pF 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | VJ1111D3R3CXRAJ Models |
Category | Operating Temperature -55°C ~ 125°C |
Capacitance | Size / Dimension 0.117" L x 0.110" W (2.98mm x 2.79mm) |
Tolerance ±0.25pF | Thickness (Max) 0.102" (2.59mm) |