25A11B10
DigiKey Part Number
716-25A11B10-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
25A11B10
Description
SCALE DIAL 0.25" 20 TURN METAL
Customer Reference
Detailed Description
0.250" (6.35mm) Shaft Size 20.0 Turn Metal Scale Dial
Manufacturer
Vishay Sfernice
Shaft Size
0.250" (6.35mm)