CRCW060330K1FKEA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
TE Connectivity Passive Product
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 42,240
Datasheet
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
Panasonic Industry
Samsung Electro-Mechanics
30.1 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film