PHP01206E9760BST5 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Susumu
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Susumu
In Stock: 0
Datasheet
976 Ohms ±0.1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thin Film