C8A50Z4B
DigiKey Part Number
4244-C8A50Z4BTR-ND - Tape & Reel (TR)
4244-C8A50Z4BCT-ND - Cut Tape (CT)
4244-C8A50Z4BDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
C8A50Z4B
Description
TERMINATION FLANGLESS 50 OHM SMD
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF IC Termination DCS, GSM, PCS 0Hz ~ 6GHz SMD
Category
RF Type
DCS, GSM, PCS
Manufacturer
TTM Technologies, Inc.
Mounting Type
Surface Mount
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Package / Case
2-SMD, No Lead
Part Status
Active
Supplier Device Package
SMD
Function
Termination
Base Product Number
Frequency
0Hz ~ 6GHz