LMK6HA15625ADLER
DigiKey Part Number
296-LMK6HA15625ADLERTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-LMK6HA15625ADLERCT-ND - Cut Tape (CT)
296-LMK6HA15625ADLERDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LMK6HA15625ADLER
Description
SILICONE OSC XO 156.2500MHZ HCSL
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
156.25 MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.5V ~ 3.3V Standby (Power Down) 6-VDFN
Category
Voltage - Supply
2.5V ~ 3.3V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
80mA
Part Status
Active
Supplier Device Package
6-VSON (3.2x2.5)
Frequency
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Function
Standby (Power Down)
Height - Seated (Max)
0.039" (1.00mm)
Current - Supply (Disable) (Max)
13mA