SBP100143WE5
DigiKey Part Number
SBP100143WE5-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SBP100143WE5
Description
LABEL SELF LAMINATNG 1X1.44" WHT
Manufacturer Standard Lead Time
9 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
White Self Laminating Label 1.00" x 1.44" (25.4mm x 36.6mm)