CGA3E2X7R1H104K080AA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 564,081
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 1,824
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
Direct
KYOCERA AVX
KEMET
Murata Electronics
Taiyo Yuden
Upgrade
KEMET
Murata Electronics
In Stock: 688
In Stock: 81
0.1 µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)