TG-APC93-320-320-3.0-0 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
t-Global Technology
In Stock: 1
Datasheet
Thermal Pad Gray 320.00mm x 320.00mm Square
TG-APC93-320-320-3.0-0
DigiKey Part Number
1168-TG-APC93-320-320-3.0-0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TG-APC93-320-320-3.0-0
Description
THERM PAD 320X320MM GRAY
Customer Reference
Detailed Description
Category
Outline
320.00mm x 320.00mm
Thickness
0.118" (3.00mm)
Packaging
Box
Color
Gray
Part Status
Obsolete
Thermal Conductivity
2.0W/m-K