TG-APC93-310-310-2.0-0
DigiKey Part Number
1168-TG-APC93-310-310-2.0-0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TG-APC93-310-310-2.0-0
Description
THERM PAD 310MMX310MM GRAY
Detailed Description
Thermal Pad Gray 310.00mm x 310.00mm Square
Category
Outline
310.00mm x 310.00mm
Thickness
0.0790" (2.000mm)
Packaging
Bulk
Color
Gray
Thermal Conductivity
2.1W/m-K