TG-A9000-25-25-0.5
DigiKey Part Number
1168-TG-A9000-25-25-0.5-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TG-A9000-25-25-0.5
Description
THERM PAD 25MMX25MM PINK
Detailed Description
Thermal Pad Pink 25.00mm x 25.00mm Square
Outline
25.00mm x 25.00mm
Series
Thickness
0.0197" (0.500mm)
Thermal Conductivity
9.0W/m-K