TG-A9000-20-20-1.5
DigiKey Part Number
1168-TG-A9000-20-20-1.5-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TG-A9000-20-20-1.5
Description
THERM PAD 20MMX20MM PINK
Detailed Description
Thermal Pad Pink 20.00mm x 20.00mm Square
Outline
20.00mm x 20.00mm
Series
Thickness
0.0591" (1.500mm)
Thermal Conductivity
9.0W/m-K