TG-A9000-10-10-0.8
DigiKey Part Number
1168-TG-A9000-10-10-0.8-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TG-A9000-10-10-0.8
Description
THERM PAD 10MMX10MM PINK
Detailed Description
Thermal Pad Pink 10.00mm x 10.00mm Square
Outline
10.00mm x 10.00mm
Series
Thickness
0.0315" (0.800mm)
Thermal Conductivity
9.0W/m-K