TG-A1780-15-15-1.5
DigiKey Part Number
1168-TG-A1780-15-15-1.5-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TG-A1780-15-15-1.5
Description
THERM PAD 15MMX15MM GRAY
Detailed Description
Thermal Pad Gray 15.00mm x 15.00mm Square
Category
Outline
15.00mm x 15.00mm
Thickness
0.0591" (1.500mm)
Thermal Conductivity
17.8W/m-K