TG-A1250-5-5-2.0
DigiKey Part Number
1168-TG-A1250-5-5-2.0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TG-A1250-5-5-2.0
Detailed Description
Thermal Pad Green 5.00mm x 5.00mm Square
Category
Outline
5.00mm x 5.00mm
Thickness
0.0790" (2.000mm)
Thermal Conductivity
12.5W/m-K