LI98C-50M-320-0.15
DigiKey Part Number
1168-1930-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LI98C-50M-320-0.15
Detailed Description
Thermal Pad White 50.00m x 320.00mm Rectangular Adhesive - Both Sides
Thermal Conductivity
1.9W/m-K
Outline
50.00m x 320.00mm
Base Product Number
Thickness
0.0060" (0.152mm)