Image for DB25FXLRF is not available
DB25FXLRF
DigiKey Part Number
DB25FXLRF-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DB25FXLRF
Description
CBL ASSY DSUB 25P F-XLR F 0.5"
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly D-Sub 25 pos Female to XLR Female (8) 0.50' (152.4mm)
Category
Length
0.50' (152.4mm)
Manufacturer
Switchcraft Inc.
Cable Type
Individual
Series
Color
Multiple
Packaging
Bulk
Shielding
Unshielded
Part Status
Active
Base Product Number
Connector Type
D-Sub 25 pos Female to XLR Female (8)