T-WORK8000-80-80-0.5
DigiKey Part Number
3153-T-WORK8000-80-80-0.5-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
T-WORK8000-80-80-0.5
Detailed Description
Thermal Pad Purple 80.00mm x 80.00mm Square Tacky - Both Sides
Category
Thickness
0.020" (0.50mm)
Color
Purple
Thermal Conductivity
15W/m-K
Outline
80.00mm x 80.00mm