SEAC-020-10-12.0-TU-TU-N | |
|---|---|
DigiKey Part Number | 612-SEAC-020-10-12.0-TU-TU-N-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | SEAC-020-10-12.0-TU-TU-N |
Description | CBL ASSM M-M 200POS 12" HDR |
Manufacturer Standard Lead Time | 6 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 200 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Plug 1.00' (304.80mm) |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | SEAC-020-10-12.0-TU-TU-N Models |
Category | Pitch - Connector 0.050" (1.27mm) |
Manufacturer Samtec Inc. | Pitch - Cable 0.025" (0.64mm) |
Series | Length 1.00' (304.80mm) |