DD481C0056/18
DigiKey Part Number
5356-DD481C0056/18-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DD481C0056/18
Description
N-SERIES MULTI CAN/SPI 1KW
Detailed Description
Servo AC 12 ~ 56VDC Supply 36A Load
Category
Current - Output
36A
Wattage - Load
1 W
Series
Voltage - Supply
12 ~ 56VDC
Interface
CAN, SPI, UART
Operating Temperature
0°C ~ 40°C