DD431D0056/02
DigiKey Part Number
5356-DD431D0056/02-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DD431D0056/02
Description
N-SERIES BLDC ETHERNET 75W
Detailed Description
Servo AC 12 ~ 56VDC Supply 4A Load
Category
Current - Output
4A
Wattage - Load
103 W
Series
Voltage - Supply
12 ~ 56VDC
Interface
CAN, Ethernet, UART
Operating Temperature
0°C ~ 40°C