S200X150VATY
DigiKey Part Number
298-18718-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S200X150VATY
Description
LABEL SELF LAMINATNG 2"X1.5" WHT
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
White Self Laminating Label 2.00" x 1.50" (50.8mm x 38.1mm)
Category
Color
White
Manufacturer
Panduit Corp
Material
Vinyl
Packaging
Bulk
For Use With/Related Products
TDP43MY Thermal Transfer Desktop Printer
Part Status
Active
Operating Temperature
-40°C ~ 93°C
Label Type
Self Laminating
Base Product Number
Label Size
2.00" x 1.50" (50.8mm x 38.1mm)