S075X125YAJ
DigiKey Part Number
298-18682-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S075X125YAJ
Description
LABEL SELF LAMINATING WHT 72/SHT
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
White Self Laminating Label 0.75" x 1.25" (19.05mm x 31.75mm)
Category
Color
White
Manufacturer
Panduit Corp
Material
Polyester
Packaging
Bulk
For Use With/Related Products
Laser and Ink Jet Printers
Part Status
Active
Operating Temperature
-54°C ~ 107°C
Label Type
Self Laminating
Base Product Number
Label Size
0.75" x 1.25" (19.05mm x 31.75mm)