R100X225V1C
DigiKey Part Number
298-18650-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
R100X225V1C
Detailed Description
White Rotating, Self-Laminating, Thermal Transfer Label 1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm)
Category
Label Size
1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm)
Color
White
For Use With/Related Products
Panduit LS8E and LS8EQ (Hand-Held)
Operating Temperature
-40°C ~ 93°C