R100X150V7T
DigiKey Part Number
R100X150V7T-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
R100X150V7T
Detailed Description
Red Rotating, Self-Laminating, Thermal Transfer Label 1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)
Category
Label Size
1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)
Color
Red
For Use With/Related Products
Thermal Transfer Printer
Operating Temperature
-40°C ~ 93°C