R050X075V1T
DigiKey Part Number
298-23351-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
R050X075V1T
Description
LABEL ROTATING SELF LAMINATING
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
White Rotating, Self-Laminating, Thermal Transfer Label 0.50" x 0.75" (12.7mm x 19.1mm)
Category
Label Size
0.50" x 0.75" (12.7mm x 19.1mm)
Manufacturer
Panduit Corp
Color
White
Series
Material
Vinyl
Packaging
Bulk
For Use With/Related Products
Thermal Transfer Printer
Part Status
Active
Operating Temperature
-40°C ~ 93°C