LJSL21-Y3-1
DigiKey Part Number
298-22427-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LJSL21-Y3-1
Description
LABEL NETWORK ADHESIVE
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
White Self Laminating Label 0.90" W x 2.17" L (22.9mm x 55.1mm); Cable O.D. 0.21" ~ 0.48" (5.3mm ~ 12.2mm)
Category
Color
White
Manufacturer
Panduit Corp
Material
Polyester
Packaging
Bulk
For Use With/Related Products
Laser and Ink Jet Printers
Part Status
Active
Operating Temperature
-54°C ~ 107°C
Label Type
Self Laminating
Base Product Number
Label Size
0.90" W x 2.17" L (22.9mm x 55.1mm); Cable O.D. 0.21" ~ 0.48" (5.3mm ~ 12.2mm)