NB3N200SDR2G | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | NB3N200SDR2G |
Description | IC CLK BUFFER 1:1 200MHZ 8SOIC |
Manufacturer Standard Lead Time | 21 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | Clock Buffer/Driver IC 1:1 200 MHz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | NB3N200SDR2G Models |
Category | Output LVCMOS, LVDS |
Manufacturer onsemi | Frequency - Max 200 MHz |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Voltage - Supply 3V ~ 3.6V |
Part Status Active | Operating Temperature -40°C ~ 85°C |
Type Buffer/Driver | Mounting Type Surface Mount |
Number of Circuits 1 | Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |