A42632-051
DigiKey Part Number
2262-A42632-051-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A42632-051
Description
CBL ASSY NANO-D 36" M TO M 51POS
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
D-Sub Cable Assembly D-Type, Nano-D Multiple, Individual 3.00' (914.40mm) Plug, Male Pins to Plug, Male Pins Unshielded
Product Attributes
Filter Similar Products
Category
Type
D-Type, Nano-D
Manufacturer
Omnetics
Number of Positions
51
Series
Length
3.00' (914.40mm)