XRCGB27M000F3M00R0 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Murata Electronics
In Stock: 2,830
Datasheet
Similar
Murata Electronics
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Parametric Equivalent
27 MHz ±30ppm Crystal 6pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead